Máte už své Okamžiky štěstí?

C:\Users\Vlastník\Pictures\OVER40\kultura\hartl\obalka-dohromady.jpg

Předpokládáme, že se spisovatelem, scenáristou a autorem divadelních her Patrikem Hartlem jste se již setkaly, alespoň u televizních obrazovek. Jeho smích je naprosto unikátní a rozesměje zaručeně každého. V show Jana Krause patří k častým hostům a jeho projev nabíjí všechny optimismem.

Pokud v těchto chmurných dnech hledáte nějaké pohlazení po duši nebo chcete udělat kamarádce radost, pak si kupte jeho poslední knihu Okamžiky štěstí.

Okamžiky štěstí je dvojromán a můžete ho číst z obou stran. Autor úspěšných titulů Prvok, Šampón, Tečka a Karel a Malý pražský erotikon přichází s novým neotřelým nápadem.

Příběh dvou sourozenců Veroniky a Jáchyma tak můžete sledovat z ženského i mužského pohledu. Můžete do něj skočit jako do života rovnýma nohama a užít si volný pád z výšky čtyř tisíc metrů nebo můžete žít jako Veronika ze dne na den a potýkat se s city, emocemi.

Kterou verzi si přečtete první? Budete Okamžiky štěstí prožívat nejdřív jako on nebo jako ona?

Můžete s nimi hledat štěstí, doufat, věřit, dělat chyby a napravovat je. Budete se o ně bát, fandit jim a zamilovávat se s nimi. A nejenom s nimi. Taky s Eliškou, Kubou, Dedém, Monikou, Viktorem, Amy, Kryštofem, Danou, Viki a Ondřejem. Protože štěstí a lásku hledá každý. I když to zní jako fráze.

C:\Users\Vlastník\Pictures\OVER40\kultura\hartl\pic_11-280x300-1-280x300.jpg