Gwyneth Paltrow navrhuje oblečení a je úžasné

C:\Users\Vlastník\Pictures\OVER40\móda\gwyneth paltrow\landscape-1476134708-hbz-goop-00-index2.jpg

Asi jste zaznamenaly, že Gwyneth kromě hraní se také stará o svůj web goop.com, který založila v roce 2008 a který se věnuje zejména zdravému životnímu stylu. Nyní k radám jak žít zdravě a šťastně přidává vlastní kolekci oblečení goop Label.

Tato značka plánuje edici zhruba pěti základních kusů oblečení měsíčně. Jako vše v goopu, i tyto kousky jsou založené na oblíbeném stylu oblečení Gwyneth. Návrhy i výroba je však italského původu.

C:\Users\Vlastník\Pictures\OVER40\móda\gwyneth paltrow\gallery-1476150101-shot-02-0080-ps-2__portrait.jpg

Tento měsíc jsou do kolekce přidány dva kusy – černé šaty a modrý kabát. Šaty nádherně podtrhují ženskost a kabát je sice spíše maskuliní, ale na podzim s velkým svetrem a úzkými džínami dokonalý.

Gwyneth přiznala, že ke kabátu ji inspirovala postava, kterou hrál John Bender ve filmu The Breakfast Club (Snídaňový klub), který pokud jste neviděly, tak moc doporučujeme. Skvělá hudba i film z 80. let.

C:\Users\Vlastník\Pictures\OVER40\móda\gwyneth paltrow\Bender.jpg

Zdroj: redonline.co.uk

http://redonline.cdnds.net/main/thumbs/24408/gallery-1476150101-shot-02-0080-ps-2__portrait.jpg

The inspiration comes down to dressing for the season. „October is one of those tricky transitional months,“ Paltrow explains, „Impetuous temperatures from day to day, the advent of layers, plus longer nights that are full of promise. It adds up to wardrobe essentials that have to work a little harder to meet the challenge and their flexibility makes them all the more valuable.“

To get in virtual line for goop Label, goop acolytes can sign up for a wait list that will alert them when new product hits at goop.com.

Via Harpersbazaar.com