Zorganizujte si bydlení v 5 krocích

Zbavte se nepotřebných věcí, naučte se správně skladovat svůj majetek a přivítejte svůj nový uspořádaný život.

Ať již máte příliš bot nebo máte polštářů a přikývek, že nevíte co s nimi anebo si libujete v nákupu nádobí, vždy se hodí rada jak se zbavit nepotřebného a schovat si co máme rády.

Podívejte se co by vám mohlo pomoci dosáhnout stavu, kdy věci co nepotřebujeme jsou z našeho života pryč a vše ostatní je uspořádáno.

C:\Users\Vlastník\Pictures\OVER40\bydlení a design\5 ways to store\country-green-kitchen-Ideal-Home-housetohome.jpg

1) Využijte svůj prostor co nejlépe

Kdo říká, že kuchyň je pouze sada skříněk? Otevřené police, samostatně stojící kusy nábytku a police na stěnách vám dají více prostou, s kterým můžete pracovat. Nebojte se vystavit své oblíbené kousky nádobí na policích. Nejen, že svou kuchyň zútulníte, ale uděláte si i místo v kuchyňských skříňkách.

C:\Users\Vlastník\Pictures\OVER40\bydlení a design\5 ways to store\Neutral-organised-utility-room.jpg

2) Krabice, koše, skleněné lahve

Ne všechny máme k dispozici luxus prádelny nebo komory. Ale vždy se vyplatí používat krabice, košíky a hezké nádoby na čistící prostředky a nejen na ně. Vše bude vypadat čistěji a lépe. A opět, když si je poté vystavíte na policích, ve skříňkách si uvolníte místo na méně vzhledné a neskladné věci.

C:\Users\Vlastník\Pictures\OVER40\bydlení a design\5 ways to store\living-room-modern-Ideal-Home2.jpg

2) Ukažte ostatním co máte rádi

Pokud milujete filmy, knihy nebo rádi fotíte, nebojte se to ukázat světu. Vytvořte si v obýváku stěnu, kde své knihy, desky, CD nebo fotky vystavíte. Srovnejte je podle velikosti a barvy a vytvoříte místo, kam všichni upnou svůj zrak a které bude odrážet vaší osobnost.

C:\Users\Vlastník\Pictures\OVER40\bydlení a design\5 ways to store\industrial-storage.jpg

4) Udělejte své bydlení krásné i praktické

I když je vaše pracovna místem převážně praktickým, neznamená to, že si s ní nemůžete vyhrát. V této pracovně laděné do industriálního stylu majitel použil drátěné koše, poličky i kovové kufry k uchování potřebných věcí. A nezapomeňte si vše důkladně označit.

C:\Users\Vlastník\Pictures\OVER40\bydlení a design\5 ways to store\bedroom-storage6.jpg

5) Používejte nábytek na míru

I když je to většinou dražší, vyplatí se investovat do nábytku na míru. Využijete tak nejen každičký centimetr, ale použijete i prostory, které jsou na první pohled k ničemu.

www.housetohome.co.uk