Zaměřeno na značky: COS

C:\Users\Vlastník\Pictures\OVER40\móda\cos\cos obchod praha 2.jpg

Foto: inconcept.cz

To, že v Praze začátkem roku otevřel nově obchod COS jste možná zaregistrovaly. Tato značka, zakládající se na umírněném a strohém stylu, je v Evropě k vidění již od roku 2007.

Nyní si můžete jejich minimalistiké modely prohlédnou a koupit v Pařížské 13 naproti hotelu Intercontinental. COS zabírá první dvě podlaží krásného domu se secesní fasádou a interiér je stejně čistý, nadčasový a minimalistický jako oblečení, přitom však zachovává historický odkaz budovy, ve které sídlí.

Collection of Style neboli COS je mladší sestrou značky H&M. První butik byl otevřen v Londýně a postupně se rozšiřoval do dalších metropolí. Značka nestaví na budování obří sítě butiků, ale snaží se být spíše exkluzivní. Jeji filosofií je luxus pro širokou veřejnost a nejen pro minimum vyvolených.

Kolekce COS obsahuje dámské oděvy, doplňky a nechybí ani pánská móda COS. Nadčasovost a minimalismus oděvů v kolekcích řadí značku na druhou stranu takzvané fast fashion. Jsou to kvalitní kousky do šatníků, které nejsou na jednu sezónu, ale které můžete postupně doplňovat a vždy znovu a znovu nacházet nové hezké kombinace s jinými kousky.

Adresa COS: Pařížská ulice 23, Praha 1.

C:\Users\Vlastník\Pictures\OVER40\móda\cos\0311445007_12_0.jpg

Zdroj: cosstores.com

Tags: hp